KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12144698
nr 1214 4698
Tusch
Oscar Andersson(1877-1906), Man i bar, Monogramsignerad, 38x19
Utrop:
800 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:58:20
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr